تعمیرات شبکه‌های فرسوده توزیع برق کرمانشاه

مانور تعمیرات شبکه‌های فرسوده توزیع برق کرمانشاه اجرا شد . 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کرمانشاه، از برگزاری مانور بازسازی و تعمیرات شبکه‌های فرسوده شرکت توزیع برق استان با مشارکت ۲۴ اکیپ عملیاتی خبر داد.

«امیدعلی مرآتی» روز یکشنبه به ایرنا افزود: این مانور سراسری با شعار «تلاش صادقانه، خدمت بی منت» و باهدف تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و بهبود و ارتقای شاخص های عملکردی به صورت ویدئو کنفرانس از سوی شرکت توانیر برگزار شد.

وی با بیان اینکه یکی از اهداف این عملیات ها افزایش پایداری و قابلیت اطمینان شبکه است، گفت: کاهش تعداد و زمان خاموشی ها و همچنین کاهش تلفات شبکه از وظایف اصلی این شرکت در مسیر بهبود رضایت مشترکین است که با ارتقای آمادگی اکیپ های عملیاتی در مواجهه با بحران های احتمالی این مهم سهل و میسر می شود.

او با اشاره به اینکه انجام چنین مانورهایی باعث هم افزایی هرچه بیشتر نیروهای درون و برون سازمانی می گردد، افزود: شناسایی نقاط قابل بهبود، استانداردسازی شبکه و رفع مشکلات فیدرهای پرعارضه از دیگر مزایای اجرای این عملیات است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه ضمن تشکر از اکیپ های عملیاتی حاضر در این مانور به دلیل رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و ایمنی کار، اظهارداشت: رفع کانون خطر و ایمن سازی شبکه و همچنین استانداردسازی آرایش شبکه های توزیع برق حکم پیشگیری قبل از وقوع حادثه را دارد که همکاران فنی ما امروز این مهم را به انجام رساندند.

وی توضیح داد: شبکه های فشار متوسط با رفع اتصالات سست، تعویض پایه های فرسوده و مقره های برق اصلاح شدند و همچنین با شاخه زنی مسیرهای مشجر و تعمیر پست های توزیع برق، امیدواریم برق پایداری را در روزهای سرد سال داشته باشیم.

استان کرمانشاه حدود ۷۹۰ هزار نفر مشترک برق دارد و تمامی روستاهای بالای ۱۰ خانوار از نعمت برق برخوردار هستند.

استان کرمانشاه ۲ میلیون نفر جمعیت ساکن در ۱۴ شهرستان، ۸۶ دهستان و ۲ هزار و ۵۹۵ آبادی دارد و ۲.۴ درصد جمعیت کشور در این استان ساکن هستند که از این تعداد ۷۵ درصد در نقاط شهری و ۲۵ درصد در نقاط روستایی زندگی می کنند.

 

شرکت مهندسی برق روان پاسارگاد جهت ارتباط و تماس با شرکت به بخش تماس با ما سایت مراجعه نمایید.