کنترل برد ژنراتور DSE

شرکت مهندسی برق روان پاسارگاد

آدرس :

اصفهان، خیابان توحید میانی، نبش کوچه بهار، ساختمان کوه نور، پلاک ۸ ، طبقه سوم، واحد ۳۴

کـدپستـی: ۸۱۷۳۸۴۳۴۸۵

تلفن های تماس:
تلفن: ۳۶۲۷۷۱۳۶-۰۳۱         فکس:  ۳۶۲۷۷۱۳۷-۰۳۱          همراه: ۰۹۳۰۳۳۸۰۰۳۹

  

پست الکترونیک و وبسایت :

 E-mail: barghravan@gmail.com

Website: www.barghravan.ir


برق روان پاسارگاد- برق روان- خصوصی سازی صنعت برق

 


تمامی ژنراتور هایی که استاندارد کنترل بردهای DSE7310 یا DSE7320 را استفاده می‌کردند به ترتیب به DSE7310MKII و DSE7320MKII بروز رسانی شده‌اند.

این نسخه جدید کنترل برد ژنراتور که بانام MKII واردشده است، پتانسیل بیشتری نسبت به نمونه قبلی خود برای کنترل ژنراتور دارد.

مزایا این کنترل برد ژنراتور نسبت به مدل قبلی:

صفحه‌نمایش اختصاصی

می‌توانید آرم و شماره تلفن‌های خود را در صفحه اصلی اضافه کنید این گزینه برای تبلیغات و اجاره مزیت بسیار جالبی است.

عملکرد پیشرفته PLC

تنظیمات ژنراتور وقتی جزوی از یک سیستم پیچیده است امری مشکل است، این کنترل برد ژنراتورتوانسته با توسعه PLC خود، قدرت زیادی برای تنظیم قسمت‌های مختلف ارائه کند و دارای قابلیت‌های پیشرفته‌ای شده است که به‌راحتی می‌توان از طریق نرم‌افزار Configuration Suite DSE پیکربندی کرد.

پنل اصلی قابل تنظیم

در این مدل می‌توانید پارامترهای بیشتری از طریق صفحه‌نمایش کنترل برد ژنراتور پیکربندی کنید یا بدون استفاده از نرم‌افزار کامپیوتری پارامتری‌های موردنظر را بر روی حالت دلخواه تنظیم کنید که این امر باعث راحتی در پیکربندی تنظیمات شده است.

یک مزیت جلب در این کنترل برد ژنراتور ایجادشده است که در آن می‌توان با استفاده از نرم‌افزار Configuration Suite DSE سطح دسترسی کاربران به ۳ سطح محدود کرد. این مزیت برای آن ایجادشده است که بتوان میزان دسترسی هر فرد را مشخص کرد.

دسترسی به هر پارامتر به‌صورت آزاد است اما می‌توان با استفاده از سطح دسترسی PIN 1 و PIN2 میزان پارامترهایی که یک کاربر می‌تواند تنظیم کند را محدود کرد. در سطح پین ۲ معمولاً به‌تمامی قسمت‌ها دسترسی دارید اما در سطح پین ۱ معمولاً کاربر فقط می‌تواند عملکرد ژنراتور در قسمت‌های مختلف را نگاه کند تا توانایی تغییر تنظیمات اصلی که کارکرد ژنراتور را مختل می‌کند نداشته باشد.

تابع ثبت اطلاعات

نرم‌افزار کامپیوتری این کنترل برد ژنراتور کاربران را قادر می‌سازد تا هم‌زمان به ۱۰ پارامتر مختلف وارد شوند.

تمامی اطلاعات پارامترها در یک حافظه موقت نگهداری می‌شوند و درصورتی‌که دریکی از پارامترها خطا یا هشداری رخ دهد در یک پایگاه داده ذخیره می‌شود سپس با استفاده از این اطلاعات، سیستم وضعیت پارامترها را قبل و بعد از راه‌اندازی نشان می‌دهد.

تجزیه‌وتحلیل داده‌های ذخیره‌شده به ما کمک خواهد کرد که ما بتوانیم عملیات ژنراتور را در همه زمان‌ها بررسی و درک کنیم.

اطلاعات وضعیت شارژر باتری

اطلاعات مربوط به باتری را می‌توان در صفحه‌نمایش این کنترل برد ژنراتور مشاهده کرد این ویژگی با تمام شارژرهای هوشمند در تماس است.

صفحه‌نمایش به کاربر اطلاعات مفید و جامعی را در مورد باتری ارائه می‌کند به صورتی که تمامی موارد مانند شارژ باتری، عملکرد، خرابی، وضعیت کنونی و همچنین طول عمر آن را به‌طور واضح نشان می‌دهد.

دیگر مزایا

. در هر دو مدل جدید کنترل برد دارای ویژگی کنترل مدت‌زمان کار برای ژنراتور هستند به طوریکه می‌توان از یک مجموعه ژنراتور به‌صورت جداگانه در زمان‌های مختلف استفاده نمود. این مزیت به این صورت عمل می‌کند که از لحظه شروع مدت‌زمان کار ژنراتور را محاسبه کند تا اولویت راه‌اندازیژنراتور های مختلف را ایجاد و اجرا کند.

. ارتباطات اترنت و استفاده هم‌زمان از پورت‌ها RS232 و RS485 که امکانات بی‌شماری برای کنترل از را دور فراهم می‌کند.

. ورودی و خروجی قابل‌برنامه‌ریزی برای سیگنال‌های آنالوگ ۰ تا ۱۰ ولت و ۴ تا ۲۴ میلی‌آمپر افزایش‌یافته است.

. مشاهده میزان مصرف بر روی صفحه‌نمایش

. قابلیت ارسال پیامک جهت اعلان هشدار و گزارش‌ها