ژنراتور دائم کار برای ماینر یا ماینینگ

موارد مصرف ژنراتورهای دائم کار

مولد های دائم کار را میتوان در تمامی مکان هایی که نیاز به برق دائمی دارند. و یا دسترسی به برق شبکه ندارند مورد استفاده قرارداد. اما عمده استفاده این ژنراتور ها معمولا برای مصارف صنعتی مانند پروژه های راه و ساختمان ، تولید ارز دیجیتال و ماینینگ و تولید برق و فروش آن به اداره برق استفاده نمود.

ژنراتور دائم کار برای ماینر یا ماینینگ

احتمالا می دانید که ماینرها یا سیستم های ماینینگ به برق همیشگی احتیاج دارند. و به عبارتی دائم کار هستند، یعنی دستگاه های ماینر به صورت 24 ساعته نیازمند مصرف برق می باشند. بر همین اساس در بین سه حالت مختلف ذکر شده تنها ژنراتور های دائم کار برای سیستم های ماینینگ مناسب هستند. و بطور کلی دستگاه های ماینینگ تنها دو گزینه پیش رو دارند، یکی استفاده از برق شبکه و دیگری استفاده از ژنراتور می باشد.

  1. حالت اول شاخه های مختلفی دارد که هر فرد نسبت به وضعیت خود می تواند یکی از آنان را انتخاب کند.
  2. در حالت دوم ژنراتورهایی با سوخت فسیلی وجود دارند که در سه دسته بندی دیزلی، بنزینی و گازسوز تقسیم بندی می شوند.

نصب و راه اندازی ژنراتورهای گازسوز

خرید دیزل ژنراتور و ژنراتور گازسوز می تواند شرایط کار دائم برای سیستم ماینر را فراهم آورد. به این نحو که بعد از هر 8 ساعت کار می توان یک استراحت کوتاه مدت یک ساعته به دستگاه داد تا طول عمر مفید آن کاهش نیابد . برای این کار درصورتی که به عملکرد کاملا 24 ساعته ژنراتور نیاز است بایستی دو دستگاه دیزل ژنراتور تهیه کرد. و به هنگام استراحت جای آنان را عوض نمود.لازم به ذکر است که قیمت دیزل ژنراتور نسبت به ژنراتور گازسوز پایین تر است و استفاده بیشتری دارد.

 


برق روان پاسارگاد را در اینستاگرام دنبال کنید

شرکت مهندسی برق روان پاسارگاد بهترین شرکت مهندسی برق اصفهان

جهت ارتباط و تماس با شرکت به بخش تماس با ما سایت مراجعه نمایید.