نقشه ی نصب اینورتر خورشیدی

نقشه ی نصب اینورتر خورشیدی و تعریف آن :

نقشه ی نصب اینورتر خورشیدی به عنوان مبدل بسیار حائز اهمیت است زیرا این وسیله برق باتری را به برق ۲۲۰ تبدیل می کند حال چه تک فاز و چه سه فاز.اهمیت نقشه ی نصب اینورتر خورشیدی در این است که طراحی کلی یک اینورتر را مشخص می کند.

کاربرد نقشه ی نصب اینورتر خورشیدی :

هرگز نمی توان وجود نقشه ی نصب اینورتر خورشیدی را در انتخاب نوع اینورتر خورشیدی نادیده گرفت چون نقشه برای ما تعیین می کند چه نوع اینورتری را انتخاب کنیم متصل به شبکه یا اینورتر جدا از شبکه و کاربری بالایی را داشته باشیم. این نقشه راهنمای اصلی برای طراحی و نصب یک سیستم خواهد بود.

هدف ما از استفاده ی نقشه ی نصب اینورتر خورشیدی :

هدف ما از استفاده ی نقشه ی نصب اینورتر خورشیدی در واقع طراحی یک اینورتر خورشیدی استاندارد و به دنبال آن سیستم خورشیدی کار آمد خواهد بود. زیرا زمانی که از نقشه برای طراحی استفاده می کنیم راهنمای قدرتمندی در دست ما است که می تواند ما را راهنمایی کند که از چه نوع اینورتر و با چه ولت و توانی استفاده کنیم.

مزایا و معایب جایگزینی ژنراتور های پایه گازسوز با باطری ها

ورودی اینورتر (درایو):

 

زمانی که می خواهید یک اینورتر را نصب کنید یا مدار الکتریکال نصب اینورتر را طراحی نمایید.شرایط توزیع برق و توان توزیع را نیز مدنظر داشته باشید. این توزیع قدرت است که اینورتر را تغذیه می کند و در برگیرنده آمپدانس منبع و طرح ارتینگ (گراندینگ) است.

زمانی که توزیع درست قدرت را درک کردید می توانید نصب اینورتر موتور خود را به درستی پیکربندی و انجام دهید.

انطباق قدرت ورودی برای عملکرد و طول عمر اینورتر ضروری و حیاتی است. شما می توانید ترانسفورماتور را از نظر KVA با اینورتر منطبق کنید و برای حفاظت بیشتر اینورتر در برابر خطرات ورودی از راه حلی همچون نصب چوک ورودی (راکتور خطی) را اتخاذ نمایید.

خروجی اینورتر (درایو):

زمانی که می خواهید خروجی اینورتر را مدنظر قرار دهید به خاطر داشته باشید. که طول کابل ها و مسیریابی آن بسیار مهم است. اگر سخت افزارها یا فیلترهای اضافی برای کاهش پیک ولتاژ درموتور و جلوگیری از اسیب نیاز باشد مسافت بین اینورتر و موتور باید تعیین گردد.

برق روان پاسارگاد را در اینستاگرام دنبال کنید

شرکت مهندسی برق روان پاسارگاد بهترین شرکت مهندسی برق اصفهان

جهت ارتباط و تماس با شرکت به بخش تماس با ما سایت مراجعه نمایید.