نصب و راه اندازی ژنراتورهای گازسوز

نصب و راه اندازی ژنراتورهای گازسوز

ژنراتور گازسوز برای راه اندازی دارای مراحلی است . در این مطلب می خواهیم در مورد نصب و راه اندازی ژنراتور های گازسوز صحبت کنیم، همانطور که می دانید ژنراتور گازسوز عموماً در توان های بالاتر و دائم کار مورد استفاده قرار میگیرند به همین دلیل دارای ساختار پیچیده تری نیز می باشند البته ناگفته نماند که این پیچیدگی در ساختار صرفا به دلیل دائم کاری نیست ، نحوه احتراق در موتور های گاز سوز و بنزینی بر اساس سیستم جرقه زنی صورت می گیرد که این خود باعث افزایش پیچیدگی در کار خواهد شد .
نصب و راه اندازی ژنراتور گازسوز به نسبت نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور بسیار حساستر ، زمانبر تر و همچنین هزینه بیشتری را در برخواهد داشت و برای انجام آن به نفرات متخصص و با تجربه نیاز می باشد.

نصب و راه اندازی ژنراتورهای گازسوز

مولد یا ژنراتور های گازسوز که در توان های بالا به کار گرفته می شوند. نیاز به یک خط گاز ثابت دارند که در نتیجه نیاز به لوله کشی گاز تا محل نصب ژنراتور گازسوز را دارند.همچنین ژنراتور های گازسوز به دلیل اینکه گرمای بیشتری تولید می کنند. معمولا دارای رادیاتور های جدا از موتور می باشند که بر اساس شرایط در سقف مکان نصب یا در فاصله کمی دور تر از موتور نصب می شوند. جدا بودن رادیاتور از موتور مسلما نیاز به لوله کشی آب از موتور تا محل رادیاتور خواهد بود .

همچنین درنصب و راه اندازی ژنراتور گازسوز همانند موتور های دیزل باید از تابلوی ژنراتور تا محل مصرف کابل کشی براساس محاسبات استاندارد انجام شود.


برق روان پاسارگاد را در اینستاگرام دنبال کنید

شرکت مهندسی برق روان پاسارگاد بهترین شرکت مهندسی برق اصفهان

جهت ارتباط و تماس با شرکت به بخش تماس با ما سایت مراجعه نمایید.