مکان مناسب جهت نصب ژنراتور گازسور

مکان مناسب جهت نصب ژنراتور گازسور

اولین قدم در نصب موتور های گازسوز انتخاب یک مکان مناسب برای نصب ژنراتور می باشد در انتخاب مکان باید به بحث تهویه علی الخصوص مواقعی که رادیاتور در کنار موتور می باشد ، بحث صدای موتور از نظر ایجاد مزاحمت برای ساکنین اطراف ، مقرون به صرفه بودن از از لحاظ متراژ کابل کشی تا محل مصرف ،لوله کشی گاز و آب ،دسترسی به موتور دقت کرد .

پس از انتخاب محل مناسب برای نصب ژنراتور گازسوز می بایست موتور ژنراتور بر روی یک سطح با فنداسیون مستحکم و در موتور های توان بالا مسلح قرار گیرد و در صورتی که خاک محل سست باشد. می بایست فنداسیون مناسب با ابعاد موتور ساخته شود .پس از اطمینان از استحکام محل موتور با حفظ اصول بارگیری به محل منتقل و در محل مورد نظر قرار می گیرد .

تولید پراكنده بوسیله مولدهای (DG)
موتورهای درون سوز کوپله با ژنراتور به دلیل احتراق سوخت در سیلندر دارای لرزش و صدای بالایی هستند. که جهت جلوگیری از این روند باید فنداسیون ژنراتور بتن ریزی شود. و در حدود ۱۰ سانت از کف بالاتر قرارگیرد و در رنج های کوچک پایه های ژنراتور به فنداسیون پیچ و مانع حرکت گردد. در صورت بتنی بودن کف نیاز به فنداسیون نبوده و جهت بالا قرار گرفتن ژنراتور از کف می توان از لرزه گیرهای لاستیکی استفاده نمود.

 


برق روان پاسارگاد را در اینستاگرام دنبال کنید

شرکت مهندسی برق روان پاسارگاد بهترین شرکت مهندسی برق اصفهان

جهت ارتباط و تماس با شرکت به بخش تماس با ما سایت مراجعه نمایید.