مزیت های کاور برای تولید ژنراتور کم صدا

کاور های صداگیر برای ایمنی گام های مهمی را برداشته اند . مثلا در گذشته مخزن این کاور ها بصورت عادی تولید میشد و میشود اما در بعضی از کشور های پیشرفته جهان مخزن باید حتما ضد انفجار تعبیه شود تا از لحاظ ایمنی در ساطح بالایی قرار داشته باشد.

یکی دیگر از مواردی که در سال های اخیر در ساخت کاور های صداگیر مد نظر میباشد ، این است که هنگامی که درب های آن بسته میشود باید تمامی درزهای آن بصورت پلمب عمل کنند.

این به آن دلیل است که اگر روغن نشت کرد به هیچ عنوان به خارج از کانوپی راه پیدا نکند یا همچنین نشتی سوخت و حتی این عمل باعث شود تا هیچ گونه گرد و خاکی وارد محوطه کار دستگاه نشود.

آخرین تغییری که مهندسان طراحی در کاور های صداگیر ایجاد کردن مربوط به تولید کانوپی های سوپر کم صدا است ( میتوانید از اینجا به سایت تولید کننده کانوپی صداگیر مراجعه کنید)

این مهندسان با استفاده از طراحی خاص سازه و آلیاژی که استفاده میکنند توانستند فضایی را تولید کنند تا کمترین صدا به خارج راه یابد ! البته استفاده از فوم های بسیار پیشرفته را نباید فراموش کرد زیرا این فوم های پیشرفته فشردگی و طراحی خاصی دارند تا امواج صدا را جذب کرده و مانع از انتشار آن شوند.

 

 


شرکت مهندسی برق روان پاسارگاد

آدرس :

اصفهان، خیابان توحید میانی، نبش کوچه بهار، ساختمان کوه نور، پلاک ۸ ، طبقه سوم، واحد ۳۴

کـدپستـی: ۸۱۷۳۸۴۳۴۸۵

تلفن های تماس:
تلفن: ۳۶۲۷۷۱۳۶-۰۳۱         فکس:  ۳۶۲۷۷۱۳۷-۰۳۱          همراه: ۰۹۳۰۳۳۸۰۰۳۹

  

پست الکترونیک و وبسایت :

 E-mail: barghravan@gmail.com

Website: www.barghravan.ir


برق روان پاسارگاد- برق روان- خصوصی سازی صنعت برق- خرده فروشی برق- مولد کوچک مقیاس- مولد برق گازسوز- نیروگاه گازی- برق- تولید برق- تولید پراکنده