مزایای خرید لوازم خانگی با راندمان بالا

مزایای خرید لوازم خانگی با راندمان بالا

ماشین لباسشویی و ظرفشویی

پیشرفت اصلی در معرفی و بهبود برنامه های زیست محیطی است که نقش بسیار مهمی در مصرف صرفه جویانه آب و برق دارد. این برنامه ها بر اساس دماهای پایین از 30 درجه تا حداکثر 60 درجه است که علاوه بر صرفه جویی در کاهش فرسودگی و افزایش عمر مفید دستگاه و همچنین لباس ها و ظروفی که در آن می شوییم، می شویم؛ تغییر دیگری که افراد را به سمت خرید این نوع لوازم کارآمد تر سوق می دهد، امکان تنظیم برنامه ها بر روی بارهای متغیر است؛ اگرچه هنوز استفاده از آنها در بار کامل توصیه می شود، برنامه های متغیر مصرف را با بارهای کاهش یافته به حداقل می رساند که برای خانواده های کم عضو و کسانی که تنها زندگی می کنند بسیار مهم است.

هنگامی که ببینیم آیا خرید یک دستگاه خانگی کارآمدتر ارزش دارد یا خیر، باید به بهبود فرآیندهای خشک کردن نیز اشاره کنیم. خشک کن چرخشی کارآمدتر نیاز به خشک کردن را کاهش می دهد، اغلب از استفاده از عناصر دیگر مانند خشک کن اجتناب می کند و همچنین اتو کردن لباس ها را آسان تر می کند.

یخچال و فریزر

بدون شک یکی از لوازم خانگی ستاره داری است. که در آن سرمایه گذاری برای خرید یک دستگاه کارآمدتر ارزش بیشتری را دارد. علاوه بر مواردی که راحتی و صرفه جویی را با هم ترکیب می کنند. مانند چراغ های LED برای روشنایی، در دو زمینه دیگر نیز پیشرفت هایی وجود دارد:
سیستم های ضد یخ زدگی، که از تجمع یخ زدگی جلوگیری می کند. تشکیل یخ در یخچال و فریزرهای قدیمی باعث کاهش بسیار قابل توجهی در بهره وری انرژی می شود؛ سیستم های کنترل دما پیشرفته تر اکنون دما توسط یک سری سنسورهایی که در سراسر یخچال یا فریزر توزیع شده اند کنترل می شود. نتیجه کنترل یکنواخت تر دما است و به سادگی آنطور که در مدل های قدیمی اتفاق افتاده است تخمین زده نمی شود. به این ترتیب مصرف انرژی را کاهش می دهید و در عین حال غذا را بهتر حفظ می کنید.

مزایای خرید لوازم خانگی با راندمان بالا

صفحه نمایش و تلویزیون

اگر بگوییم یخچال ستاره نمایش بود، تلویزیون ها و صفحه نمایش ها از نظر مصرف انرژی در رتبه دوم قرار دارند. استفاده عمومی از سیستم های LED در تلویزیون ها و نمایشگرها صرفه جویی قابل توجهی را به خصوص در صفحه نمایش هایی که به طور فزاینده ای بزرگ و با وضوح بهتر هستند، فراهم می کند. برای به حداکثر رساندن این صرفه جویی، ویژگی های اضافی مهمی مانند خاموش شدن خودکار، تنظیم هوشمند روشنایی و بهینه سازی خودکار وضوح بسته به نوع تصویر وجود دارد. نکته دیگری که هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه آیا ارزش خرید تلویزیون کارآمدتر را دارد باید در نظر گرفت، بهبود مصرف (ghost) است. بسیاری از برندها در حال بهبود عملکرد وضعیت آماده به کار محصولاتشان هستند، به طوری که مصرف برق بدون نیاز به خاموش کردن کامل صفحه نمایش به حداقل می رسد.

ایستگاه اتو بخار

اگر قصد خرید دستگاه کارآمدتر را دارید، در اینجا در دسترس بودن فضا یک عامل کلیدی خواهد بود. به عنوان مثال، جایگزینی اتوی معمولی با ایستگاه اتو بخار، بهره وری انرژی را تا حد زیادی بهبود می بخشد. اول از همه، بدون نیاز به شارژ مداوم با آب، در مدت زمان کمتری قادر خواهید بود به دمای مورد نظر برسید. این بدان معنی است که جریان بخار ثابت تر است و این باعث می شود. تا پایان بهتری در زمان بسیار کمتری حاصل شود. فراموش نکنید که اتو یکی از وسایلی است که مصرف برق بیشتری را به همراه دارد. به خصوص اگر زمان استفاده را در نظر بگیرید. به همین دلیل است که با ایستگاه اتو بخار می توانید بین 40 تا 50 درصد در مقایسه با اتوی سنتی در مصرف برق صرفه جویی کنید.

سرخ کن

سرخ کن یکی دیگر از لوازم پرمصرف است که به طور قابل توجهی بهبود یافته است و در حال حاضر یک دستگاه کارآمدتر با عملکرد بسیار بهبود یافته است. سرخ کن های بدون روغن به یک محصول ضروری برای تغذیه سالم تبدیل شده اند و در عین حال صرفه جویی اقتصادی قابل توجهی نیز می کنند.

اجاق گاز القایی

اگرچه اجاق‌های القایی نیاز به سرمایه‌گذاری اولیه بیشتری دارند. اما به شما کمک می‌کنند تا آشپزخانه خود را کارآمدتر کنید. اینها توسط میدان های مغناطیسی کار می کنند که به طور مستقیم ظرف را گرم می کنند. حتی اگر آنها به یک ظرف خاص نیاز دارند، می توان تلفات حرارتی را به حداقل رساند و در نتیجه صرفه جویی بیشتری در برق داشت. مزیت آن این است که هم سریع گرم می شوند و هم دما را یکنواخت نگه می دارند. آنها شما را قادر می سازند صرفه جویی قابل توجهی داشته باشید. و در مقایسه با سایر اجاق های سرامیکی می توانند تا 40 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی کنند. اگر به فکر ایجاد تغییراتی در آشپزخانه خود هستید. بدون شک ارزش خرید یک دستگاه کارآمدتر و تعهد به اجاق گازهای القایی را دارد.

فن حمام و دستشویی

شاید این وسیله برقی باشد که کمترین تمرکز را در مورد بهره وری انرژی روی آن می گذاریم. با این حال، آخرین پیشرفت ها منبع مهمی از پس انداز است. مزیت اصلی استفاده از موتورهایی با مصرف بسیار کارآمدتر و همچنین بسیار کم صداتر است. اگر به این موارد استفاده از فناوری LED برای روشنایی بهتر در آشپزخانه را اضافه کنیم. این یک تعهد قوی برای خرید لوازم کارآمدتر و صرفه جویی در هر زمان آشپزی است.