روش های تولید انرژی سبز

روش های تولید انرژی سبز

چند عامل مهم را باید در نظر داشته باشید. اول ، ایالت ها و شهرداری ها در نحوه تنظیم برخی از سیستم های انرژی تجدید پذیر ، به ویژه صفحات خورشیدی و توربین های بادی ، متفاوت هستند. اگر به نظر می رسد شهر شما هر دو را به شدت محدود می کند ، خوب است که در مراحل اولیه آن را بفهمید. با شهرداری محلی خود تماس بگیرید یا با نصاب محلی باد و خورشیدی مشورت کنید تا بدانید چه چیزی در منطقه شما مجاز است.

دوم ، ممکن است اعتبارات مالیاتی و مشوق های دیگری وجود داشته باشد که خرید سیستم انرژی سبز را برای شما مقرون به صرفه تر می کند. از سال 2018 ، اعتبار مالیاتی مالیات تجدیدپذیر مسکونی فدرال تا پایان سال 2021 تمدید شد و در سیستم هایی مانند پنل های خورشیدی ، توربین های بادی ، پمپ های حرارتی زمین گرمایی و آبگرمکن های خورشیدی اعمال می شود. ایالت شما ممکن است اعتبارات مالیاتی اضافی ارائه دهد ، و خدمات محلی شما حتی ممکن است برنامه هایی برای سهولت نصب و راه اندازی انرژی تجدیدپذیر داشته باشد.

پنل های خورشیدی مسکونی

هر تابش آفتابی که بر روی سقف شما فرود می آید برای استفاده رایگان برق رایگان است. تنها چیزی که نیاز دارید یک پنل خورشیدی برای ضبط آن است. و تا حدودی به دلیل اعتبار مالیاتی فوق الذکر ، بسیاری از صاحبخانه ها وارد عمل می شوند.

پنل های خورشیدی باید توسط متخصصان نصب شوند. و بسیاری از نصاب ها به شما خانه می دهند تا بهترین سایت های نصب را تعیین کرده و برآوردی را ارائه دهید. برخی حتی ممکن است بتوانند پنل خورشیدی را نصب کنند که ظاهر ساده تری را ارائه می دهد.

انرژی تولید شده توسط صفحات خورشیدی باید بلافاصله مورد استفاده قرار گیرد یا ذخیره شود. هنگامی که خانه شما انرژی بیشتری نسبت به صفحات خورشیدی شما مصرف می کند. انرژی خورشیدی به سادگی میزان برق مورد نیاز برای خرید از شبکه را جبران می کند. اما وقتی بیش از آنچه که استفاده می کنید تولید می کنید ، ممکن است بتوانید این انرژی اضافی را به برق بازگردانید و قبض های خود را حتی بیشتر پایین بیاورید. گزینه دیگر خرید باتری خانگی است که می تواند این انرژی را تا زمانی که بعد از تاریکی به آن نیاز ندارید ذخیره کند.

روش های تولید انرژی سبز

توربین های بادی

شما برای تولید انرژی سبز برای خانه خود به نوع توربین های عظیمی که در مزارع بادی می بینید نیاز ندارید. یک پروانه کوچک می تواند مقدار زیادی از قبض های انرژی خانه شما را از بین ببرد ، مادامی که در منطقه ای با باد شدید نصب شده باشد.

نصب حرفه ای در اینجا نیز مهم است. هم برای اطمینان از سالم بودن توربین و هم برای قرار دادن آن در جایی که باد به آن می رسد. و درست مانند پنل های خورشیدی ، هنگام تولید انرژی از توربین های بادی ، باید از آن استفاده کنید یا آن را از دست بدهید.

سیستم های ترکیبی خورشیدی و بادی

اگر روزهای آفتابی و شبهای بادی دارید ، یک سیستم ترکیبی خورشیدی و بادی ممکن است. برای منطقه شما مناسب باشد. این ترکیب باعث می شود که خانه شما به صورت شبانه روزی برق تولید کند. بنابراین شما می توانید از نظر تئوری با افزودن باتری خانگی به طور کامل از شبکه جدا شوید.

 سیستم های قدرت خرد

در املاک خود جریان جاری دارید؟ ممکن است بتوانید جریان آب را از طریق یک توربین کوچک منحرف کرده و اجازه دهید. جریان برق 24 ساعته در روز تولید کند. یک سیستم میکرو آب آبی اغلب حتی بهتر از یک سیستم ترکیبی است. زیرا جریان آب از باد و خورشید پیوسته تر و قابل اطمینان تر است.

آبگرمکن های خورشیدی

اگر سیستم پنل خورشیدی کاملاً از محدوده قیمت شما خارج است. اما هنوز در پشت بام خانه ای آفتابی دارید. آبگرمکن خورشیدی راه کمتری برای گرفتن انرژی رایگان است. با اکثر آبگرمکن های خورشیدی ، خود مخزن به عنوان بخشی از نصب روی سقف ذخیره می شود. که ظاهر حجیم تری به آن می بخشد. اما به خورشید اجازه می دهد تا یکی از بزرگترین منابع انرژی زا را در خانه شما اجرا کند.

پمپ های حرارتی زمین گرمایی

دمای زیر زمین بسیار پایدارتر از دمای محل زندگی ما است. و در زمستان ، یک پمپ حرارتی زمین گرمایی می تواند. بخشی از آن گرمای مدفون شده را بدزدد. این سیستم ها از حلقه بسته ای از لوله ها برای پمپاژ مایع از طریق یک کانال زیرزمینی ، به خانه شما و دوباره زیر زمین استفاده می کنند. در داخل خانه ، یک مبدل حرارتی از گرمای لوله ها برای گرم کردن فضاهای زندگی استفاده می کند در حالی که از حداقل انرژی استفاده می کند.

انرژی های تجدیدپذیر راهی هوشمند برای کاهش هزینه های شما در عین کاهش بار بر محیط زیست است. و با این همه روش مختلف برای آوردن آن به خانه ، تولید انرژی شخصی شما ممکن است بیشتر از آنچه انتظار داشتید باشد.