اطلاعات و ویژگی های ژنراتور MTU

بررسی اطلاعات و ویژگی های ژنراتور MTU

از آنجایی که هر دستگاه موجود در صنایع، کاربرد و کارایی جداگانه ای دارند. و اگر هر یک از این محصولات دچار مشکل شوند، روند کار یک صنعت دچار مختل شده و بایستی در کم ترین زمان ممکن، کار را به روال عادی برگرداند. پس در نظر داشته باشید که یک دیزل ژنراتور MTU را قبل از خرید و فعال کردن آن برای اجرای عملکرد، تمام مشخصات فنی آن را بدانید و سپس اقدام به روشن کردن آن نمائید.

در ادامه این بحث به چند مشخصات فنی این نوع دستگاه می پردازیم :

  • این نوع دستگاه در همه سری و مدل های بازار از توان استاندارد و یکسان، ۹۰۰ کیلو وات تشکیل شده است.
  • در نظر داشته باشید که دیزل ژنراتور MTU محصول ساخت و تولید کشور آلمان بوده و تجهیزات بکار رفته شده در داخل این کالا، کاملا مورد تایید انجمن راه و صنایع است که مستقیما از کشورهای خارجی صادر می شود.
  • یکی از مشخصات فنی مهم و اصولی این محصول را می توان به قدرت عملکرد بالای دور در یک ثانیه اشاره کرد که دیزل ژنراتور MTU می تواند حدود ۱۵۰۰ دور در صنایع عملکرد خود را بدون ایجاد مشکل، به نمایش بگذارد.
  • از طرفی لازم به ذکر است که این محصول فرکانس بالایی دارد. و نسبت به فرکانس های دیگر دستگاه های یک صنعت، کاملا استاندارد بوده و مهندسان می توانند با خیال راحت با این فرکانس یک دیزل ژنراتور MTU که حدود ۵۰ هرتز است، بهترین عملکرد را در صنعت برجای بگذارند.

همچنین می توان گفت که جریان خروجی در این نوع دیزل‌ژنراتور نسبت به جریان خروجی در دیزل های دیگر حدود ۱۲۴۰ آمپر یا کمتر از این معیار است. که باعث جلب نظر خیلی از مهندسان و کاربلدان یک صنعت برای خرید دیزل‌ژنراتور MTU شده است.
اگر به دستگاه های دیگر یک صنعت توجه نمائید، مشاهده خواهید کرد. که این محصول در تمام مدل ها از یک مزیت مهم برخوردار است که دیگر دستگاه های صنعت اغلب این ویژگی را ندارند. که این عامل در روند کار یک صنعت خللی ایجاد می کند. پس دقت کنید که دیزل‌ژنراتور MTU به ویژگی AVR مجهز است.

آنچه درباره ویژگی این نوع دیزل ژنراتور لازم است بدانید

ویژگی و خصوصیات فراوانی در این نوع دیزل وجود دارد. که طرفداران و مشتریان زیادی را از اقسام شهر و روستاها برای صنایع های خود خریداری می کنند که

ویژگی های مهم و ضروری یک دیزل ژنراتور MTU عبارتند از :

  • دارای انرژی کافی و استاندارد برای تامین نیاز یک صنعت
  • این نوع دستگاه کاملا در برابر شرایط بد آب و هوایی و ضربه از خود مقاومت نشان می دهد.
  • اگر در نظر داشته باشید که مشاهده می کنید که این دستگاه از جنس بدنه عالی تشکیل شده است. که می تواند در برابر هر عوامل بد از خود مقاومت نشان دهد.
  • البته دیزل‌ژنراتور MTU یک سیستم دارد که در برابر سوخت اضافی می تواند فعال شود.
  • یکی دیگر از ویژگی های مهم این دستگاه، انعطاف پذیر بودن دیزل در حین کار است.
  • در آخر اینکه این محصول نصب خیلی راحت و آسانی دارد. و در حین بروز مشکل می توان در کم ترین زمان ممکن، یک دیزل ژنراتور MTU راه اندازی کرد.

جمع بندی نهایی

لازم به ذکر است که در سال ۲۰۱۱ کمپانی و شرکت های زیادی در کشور آلمان با کشورهای دیگر توانستند. با مواد خام و مواد اولیه باکیفیت، بهترین و به روز ترین محصول را طراحی و تولید کنند. که دیزل ژنراتور MTU شامل این تولید و طراحی ها می شود. در آخر اینکه توجه کنید سیستم مجهز شده در داخل این قطعات محصول، با قدرت و سرعت بالا و استاندارد شده می تواند. بر روی خط مشی عملکرد خود را به خوبی به نمایش بگذارد و خدمات زیادی را در اختیار مشتریان و مهندسان قرار دهد که دیزل ژنراتور MTU این ویژگی را داراست.

برق روان پاسارگاد را در اینستاگرام دنبال کنید

شرکت مهندسی برق روان پاسارگاد بهترین شرکت مهندسی برق اصفهان

جهت ارتباط و تماس با شرکت به بخش تماس با ما سایت مراجعه نمایید.